10 Aralık’ta Salon İKSV’de sahiplerini bulacak 4. Bumerang Ödülleri’nin öncesinde InterContinental İstanbul’da içerik dolu bir gün bloggerlarımızı bekliyor!

4. Bumerang Ödülleri ’nde geri sayım heyecanı devam ederken,  Bumerang “İyi İçerik Atölyesi ve Content Marketing Konferansı”  ile üye bloggerlarına özel, zengin bir içerik programı hazırlıyor.

Kaliteli içerik hazırlamanın incelikleri, sosyal medya takipçilerini artırma tüyoları,  bloggerların başarı hikayelerinin anlatılacağı gündüz etkinliğimizde, Ertuğrul Özkök, Ezgi Başaran gibi önemli yazarların yanında Google, Yapı Kredi, Vodafone gibi markalar da ilginç konu başlıklarıyla bloggerlarımızla buluşacak.

Bu yıl paralel salonlardan ilginizi çeken konuşmacılar arasında tercih yapma şansı da yakalıyor olacaksınız.

Content Marketing Konferansı ve İyi İçerik Atölyesi ‘ne Nasıl Katılabilirsiniz?

Bumerang Ödülleri öncesinde gerçekleşecek Content Marketing Konferansı ve İyi İçerik Atölyesi’nde yer alacak sınırlı sayıda bloggerdan biri olmak için iletişim bilgilerinizi ( isim/soy isim, blog adı ve telefon numaranız)  eksiksiz olarak bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine göndermeniz gerekiyor.

Katılımı onaylanan bloggerlarımız, birbirinden önemli konuşmacıları dinlemek üzere InterContinental İstanbul’da içerik dolu bir gün geçirmeye hak kazanacak.

program-vvv2