Bumerang reklam teklifleri ile kazanç elde eden bloggerlarımızın performansları artıyor!

Zorunlu yayın süresi 30 güne çıkan reklam teklifleri ile içerikleriniz uzun süre boyunca daha çok okunacak, paylaşılacak sizler de daha fazla kazanç elde edebileceksiniz.  Blogunuzun/sitenizin içerikleri ile ilgili kategorilerde aldığınız reklam teklifleri ile hem içerikleriniz zenginleşmeye devam edecek hem de uzun süre blogunuzda yer alan reklamlar daha çok okundukça kazançlarınız da artmaya devam edecek.

Kazançlarınızı artırırken 30 günlük zorunlu yayın süresine de dikkat ederek, bu süre dolmadan içeriğinizi sitenizden kaldırmamaya özen gösteriniz. Artan teklif tutarları yayınladığınız teklifin zorunlu yayın süresi bitiminde Bumerang bakiyenize yansıyacaktır. Bu süre 30+3 gündür.

Eğer sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız, Twitter, Instagram ve Facebook hesaplarınızı Bumerang’a bağlayarak kazancınızı daha da artırabilir, sosyal medyaya özel kampanyalara dahil olarak Bumerang’dan alacağınız ücreti çeşitlendirebilirsiniz.

Bumerang’dan Aldığınız Teklifleri Kaçırmamak için Ne yapmalısınız?

Dünyaca ünlü markalardan alacağınız reklam tekliflerinizi kaçırmamak ve kazancınızı artırmak için cep telefonunuzu Bumerang’a bağlayabilir, tekliflerimizden ücretsiz SMS hizmetimiz sayesinde haberdar olabilirsiniz.

Ayrıca Bumerang’a kayıtlı e-mailinizin sık kullandığınız bir e-posta adresi olmasına dikkat etmenizi öneririz. Böylece  Bumerang’ın bloggerlara özel etkinlik ve haberlerini takipte kalabilirsiniz.