#BumerangDeneyimGünleri adrenalin dolu bir etkinlikle Ekim ayına başlıyor! Şanslı 6 bloggerımızın katılacağı bu etkinlikte her biri dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan köpek balıklarını gözlemleyip, onlarla aynı sularda dalmanın heyecanını yaşayacaksınız.

Etkinlikte Sizi Neler Bekliyor?

Eğitmenler eşliğinde gerçekleşecek bu etkinliğimiz  dalışa engel herhangi bir rahatsızlığı bulunmayan üyelerimiz katılmak üzere başvurabilir. Dalış programına katılmak isteyenlerde dalış tecrübesi de  aranmamaktadır.

Dalış yapacak bloggerlarımıza dalış öncesinde eğitmenler tarafından;

  •  regülatörden nefes alma,
  •  kulak eşitleme,
  • uygun palet vurma,
  • sualtı işaretleri gibi teknik brifing ve su içinde su içi yeterlilik eğitimleri  dalış ekipmanlarıyla birlikte verilecektir.

Etkinlik Ne Zaman/ Nerede?

Köpek balıkları ile dalış etkinliği 1 Ekim Çarşamba günü Turkuazoo ‘da 10.00-13.00 saatleri arasında gerçekleşecek. (Not: Etkinlikten 1 gün önce ve 1 gün sonra uçuş yapılmaması gerekmektedir.)

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim?

Bu adrenalin dolu etkinliğe katılmak için spor/adrenalin konseptli herhangi bir içeriğinizi iletişim bilgilerinizle ve blog adresinizle birlikte bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine göndererek şanslı 6 bloggerımızdan biri de siz olabilirsiniz.