Bumerang Deneyim Günleri ‘yle yazın ve Alaçatı’nın keyfini çıkarmaya ne dersin?

Her ay farklı bloggerın katıldığı ve birbirinden farklı konsepte oluşturduğumuz Bumerang Deneyim Günleri’n de bu ay Alaçatı’da İzmirli bloggerlarımızla buluşmaya hazırlanıyoruz.

Yaz aylarının ve denizin tadını bloggerlarımızla doyasıya çıkarmak için oluşturduğumuz bu etkinlikte milli surfçü Bora Kozanoğlu ile surf yapmayı öğreneceğiz.

Etkinlikte Seni Neler Bekliyor?

Etkinliğimizde Bora Kozanoğlu teorik ve pratik eğitimle bloggerlarımızı surfle tanıştıracak ve Alaçatı’nın rüzgarına meydan okutacak, ekibiyle birlikte kendi surf okulunda bloggerlarımıza dalgalara karşı duymayı öğretecek. 2 saat sürecek sörf eğitiminden sonra bloggerlarımız artık hobilerine surf yapmayı da ekleyebilecek.

Etkinlik Ne Zaman?

6 Eylül  Cumartesi  13:00’da gerçekleşecek etkinliğimiz İzmir Alaçatı’da olacaktır. Etkinliğimize İzmir’den ulaşım desteği Bumerang tarafından sağlanacaktır.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim?

Bora Kozanoğlu önderliğinde gerçekleşecek surf eğitimine katılmak istiyorsan Ege’ye dair yazdığın blog yazını bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine blog adın ve telefon numaran ile birlikte bize yolla. En yaratıcı içeriği bize gönderen 8 şanslı bloggerdan biri ol, sen de bizimle birlikte dalgaların tadını çıkar.

Hangi Konuda İçerik Göndermeliyim?

Göndereceğin yazılarda özgürsün! Ege mutfağı, kültür & sanat etkinlikleri ya da Ege’de yaşadığın bir tatil anını bizimle paylaşabilirsin.

 

İzmir’de buluşmak üzere…

İyi Bloglamalar!