Hurriyet.com.tr, dünyada bir ilki gerçekleştirerek, sosyal tabanlı bir haber sitesine dönüştü. Artık her okur kendine özgühurriyet.com.tr’yi yaratıp, yazarlarla aynı sosyal ağlardaki gibi interaktif ilişki kurabilecek.

hurriyet_sosyal_sm_gorsel

Bumerang Bloggerları Hürriyet Sosyal’den Nasıl Faydalanabilir?

Blogunuza trafik çekmek ve yazılarınızı geniş kitlelere ulaştırmak için kullanabileceğiniz sosyal ağlara bir yenisi daha eklendi. Üye sayısı her geçen gün artan Hürriyet Sosyal’le ilgi alanınızdaki içerikleri okuyabilmenin yanı sıra, kendi içeriklerinizi de binlerce yeni okuyucuyla buluşturmanız mümkün.

Üstelik Hürriyet Sosyal’de beğenilerek öne çıkarılan içerikler, hurriyet.com.tr‘nin ana sayfasındaki özel bölüme taşınarak Hürriyet okuyucularına ulaşıyor.

Bu yepyeni sosyal haber platformunda Hurriyet.com.tr, 100’den fazla kategoriyle okurları için, kullanıcı dostu akıllı bir haber, video, fotoğraf ve sosyal paylaşım dönemini başlatıyor. Bumerang Bloggerlarının Yazar Kafe’de yayınlanan içerikleri, Hürriyet Sosyal’deki ilgili kategorilerde gösterilerek Hürriyet Sosyal okuyucularıyla buluşuyor.

Siz de Hurriyet Sosyal’e üye olarak hem ilginizi çeken içeriklerdeki haberleri takip etmek, Hürriyet Yazarları ile tartışabilmek ve blogunuza ekstra trafik çekmek gibi sayısız avantajlardan yararlanabilirsiniz…. Tüm bu avantajlardan faydalanabilmek için erkenden Hurriyet Sosyal‘de yerinizi alın!