2011 yılından bu yana, hurriyet.com.tr ve yazarkafe.com aracılığı ile trafik arttırmanın yanında reklam teklifleri ile blogların kazanç elde etmesini sağlayan Bumerang Network olarak sosyal medyada güçlü profillere sahip kullanıcılarımızla özel kampanyalar gerçekleştirmeye hazırlanıyoruz.

Twitter ve Instagram hesaplarınızı Bumerang’a bağlayarak sadece sosyal medya hesaplarınızla katılabileceğiniz ve kazanç elde edebileceğiniz kampanyalarımızdan haberdar olabilir ve Bumerang’dan yeni reklam teklifleri alabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken tek şey bumerang.hurriyet.com.tr adresi üzerinden kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yaptıktan sonra, panelin sağ bölümünde yer alan ‘’Hesaplarınızı Bağlayın’’ kutucuğu üzerinden sosyal medya hesaplarınızı Bumerang hesabınıza entegre etmek.

Sosyal Medya Hesaplarınızı Neden Bumerang’a Bağlamalısınız?

Altın ve Platin üyelerimiz Bumerang üzerinden advertorial tabanlı reklam teklifleri almaya devam edecekler, bu reklam tekliflerinin yanında hesaplarınızı bağlayarak, sadece sosyal medyada paylaşım yaparak kazanç elde edebileceğiniz özel ‘’sosyal medya’’ reklam teklifleri de almaya başlayacaksınız.

Sosyal Medya Tekliflerinden Nasıl Kazanç Elde Edeceksiniz?

Bloglarınız üzerinden aldığınız reklam tekliflerinde olduğu gibi, sosyal medya reklam teklifleri de aynı formatta sizlere ulaşacak. Size gelecek teklifte, içerik detayları ve elde edeceğiniz kazanç tutarı da yer alacak.