Tekliflere nasıl katılırım?

E-mail ve telefon yolu ile size ulaşan teklif mesajı sonrasında Bumerang panelinize giriş yapmanız gerekmektedir. Panelinize giriş yaptıktan sonra ‘’Tekliflerim’’ seçeneğini tıklayarak katılım aşamasında olan teklif içeriği detaylarına ulaşabilirsiniz. Teklif yayınlama adımlarına dikkat ederek oluşturduğunuz içeriği yayına aldıktan sonra yayın linkinizi sisteme göndermeyi unutmayınız.

Teklif Notu Nedir?

Teklifleri yayınlarken, özellikle dikkat etmeniz gereken noktalar teklif notlarında sizinle paylaşılmaktadır. Başlıkta dikkat etmeniz gerekenler, teklifi yayınlarken eklemeniz gereken görsel veya video hakkındaki özel noktalar teklif notu bölümünde yer almaktadır. Tekliflerinizi bu noktalara dikkat ederek yayınlamanız gerekmektedir.

Teklif Yayınlama Rehberi Nedir?

Teklif yayınlarken, genel olarak size rehberlik edecek, dikkat etmeniz gereken noktaları vurgulamaya yönelik hazırlanmış bir rehberdir. Bu rehbere dikkat ederek teklifleri yayınladığınızda, katılım aşamasına giren teklifleriniz problemsiz bir şekilde onaylanacaktır.

‘’İstatistikler’’ bölümünden hangi bilgilere ulaşabilirsiniz?

Teklif yayınladıktan sonra size verilen kısa linklerin ne kadar okunduğu, tıklandığı bilgisine her teklif özelinde bu bölümden ulaşabilirsiniz. Kısa linklerinizi daha çok okutarak, kazancınızı artırabilirsiniz.

Ödemeler ve Kazanç Bilgisi

Onaylanan teklif içeriklerinin tutarı yayın aşaması bittikten sonra bakiyenize yansımaktadır. Ödeme yapılabilmesi için kazancınızın 50 TL üzerinde (promosyonlar ile yüklenmiş bonuslar hariç) ulaşmış olması gerekmektedir.

İçeriklerinizi doğru yayınladıkça, kısa link tıklamalarıyla, sosyal medya paylaşımlarıyla site skorunuzu artırarak kazancınızı yükseltebilir, sitenizi özgün içeriklerle güncel tutarak Bumerang’dan daha fazla teklif alabilirsiniz.

Mevcut bakiyem ile ilgili bir değişiklik var mı?

Mevcut bakiyenizde herhangi bir değişiklik olmayacaktır. Eski bakiyeniz, hiçbir değişiklik olmadan taşınmıştır. Bakiyenize Bumerang panelinizden ‘’Bakiye ve Hesap’’ seçeneğine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Banka  ve hesap numaralarınıza da ‘’Ayarlar’’ ve sonrasında ‘’Ödeme’’ seçeneğinden  ulaşabilir, ilgili değişiklikleri yapabilirsiniz.