Bumerang’ın Platin üyelerine sunduğu en büyük faydalardan biri olan Yazarkafe,  blogger ve web site sahiplerinin yazılarını binlerce okuyucuyla buluşturarak site trafiklerini artırmakta, yeni ziyaretçiler kazanmaktadır.  Aynı zamanda  Yazarkafe’ye gönderdikleri ilgi çekici ve özgün içerikler,  editörlerimizce değerlendirilerek  hurriyet.com.tr ’ ana sayfaya alınmakta, blog/site trafiğini daha da artırmaktadır.

Şimdi ise Yazarkafe  yeni tasarım trendlerine uygun olarak hazırlanan yepyeni yüzüyle karşınızda!

Yazarkafe’de Neler Değişti?

Yeni Kategorilerde Yerinizi Alın!

Farklı konularda içerik üreten bloggerlarımıza yönelik yaptığımız yeni kategorizasyon ile Yazarkafe ’de yazılarınız artık daha fazla ön planda ve içerikleriniz ilgili sitelerin yazılarıyla bir arada bulunmaktadır.

İçeriklerinizi Görsellerinizle Okutun!

Yeni tasarımımızla birlikte Yazarkafe’yle paylaştığınız içeriklerin görselleri daha da önemli hale geldi. Yeni ekleyeceğiniz yazılarınızın görsellerini seçerken ilgi çekici olmasına, görsel kalitesinin yüksek olmasına dikkat ederek  tıklanma sayılarınızı artırabilir, görsellerinizle ayrışabilirsiniz.

Kategorinizi Seçerken Dikkat Edin!

Yazarkafe okuyucularının aradıkları içerikleri kolay bulabilmesi, içeriklerinize kolay ulaşabilmesi için yazılarınızı doğru kategoriye göndermeniz çok önemli. Yakında eklenecek alt kategorilerle ise içeriklerinizi okuyucularınızla daha kolaybuluşturabilecek, yazılarınızın kategorisini daha kolay ön plana çıkarabileceksiniz.

Etiketlerle Arama Motorlarında Öne Çıkın!

Yazarkafe’nin yeni tasarımıyla birlikte eklenen yeni özelliklerden biri de yazılarınızla ilgili gireceğiniz etiketler. Bumerang panelinizden yazarkafe’ye yazı gönderme aşamasında yazınızla ilgili olabilecek etiketleri girerek hem yazarkafe’de ilgili etiket altında yazınızın listelenmesini hem de arama motorlarında ön planda yer almayı (SEO) sağlayabilirsiniz.

Yazar Profili Özelliği

Yazarkafe’de içeriğinizi okuyan ve diğer içeriklerinize ulaşmak isteyen okuyucular artık sizin profilinize ve eski yazılarınıza daha kolay ulaşabilecek. Bumerang “ayarlarım” sayfasında yer alan “açıklama” metinlerinizle yazarkafe profilinizde yer alan metinlerinizi güncelleyebilir, yazılarınızı ve sizi anlatan metin yazabilirsiniz.

Yeni Tasarım Sonrasında Yazarkafe’ye Geçmişte Gönderdiğim İçeriklerim Ne Oldu?

Yazarkafe’ye gönderdiğiniz içeriklerde bir değişiklik olmayıp, tüm içerikleriniz yeni Yazarkafe’ye taşınmıştır. Yazarkafe’ye daha önceden gönderdiğiniz yazılarınıza bumerang panelinizde yer alan “yazarkafe” sayfasındaki “istatistikler” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Yazarkafe’ye Nasıl Makale Gönderirim?

Yazarkafe’yle yazılarınızı paylaşmak ve blog/site trafiğinizi artırmak için bumerang’a giriş yaparak, yazarkafe sayfasından “yeni içerik ekle” butonunu tıklayarak ilk yazınızı ekleyeme başlayabilirsiniz. Her gün 3 içerik ekleme şansınız olan bu platforma en ilgi çekici, özgün içeriklerinizi paylaşarak trafiğinizi artırma şansını yakalayabilirsiniz.

[button link=”http://bumerang.hurriyet.com.tr/” newwindow=”yes”] Yazarkafe’ye Yazını Ekle[/button]