Her ay farklı kategorilerde içerik üreten blog yazarlarımızla #BumerangDeneyimGunleri kapsamında bir araya gelmeye devam ediyoruz. 2013’ün son ayında yılbaşı menüsü hazırlamak için buluşuyoruz. Çırağan Palace Kempinski’de gerçekleşecek bu özel deneyim gününde keyifli saatler geçireceğiz.

Etkinlikte Sizi Neler Bekliyor?

17.00 : Bloggerlarımızla Çırağan Palace Kempinski’de buluşma
17.30 – 19.00 Çırağan Palace Kempinski Istanbul Pastane Şefi ve Çikolata Üstadı William McCarrrick ile baklava atölyesinde Tuğra Retaurant & Lounge’ın tüm tadımlardan tam not alan yeni imza çikolatası Tuğra Trüf yapımı worskshop19.00 – 21. 00 Çırağan Palace Kempinski Istanbul’un ilk Türk Baş Aşçısı Sezai Erdoğan ile tanışma ve Tuğra Restaurant & Lounge’ın Ekim sonu itibariyle yenilenen menüsünden şef Ahmet Kara imzalı bir seçkinin tadımı

Etkinlik Ne Zaman/Nerede Gerçekleşecek?

Etkinlik 23 Aralık 2013’te Çırağan Palace Kempinski’de saat 17.00- 21.00 arasında gerçekleşecek.

Sertifikalı Eğitim:

#BumerangDeneyimGunleri kapsamında gerçekleşecek bu etkinliğimizin sonunda katılımcılarımız, sertifika sahibi olacaklar.

Etkinliğe Nasıl Katılabilirim?

Bu etkinliğe katılmak için, bloglarınızda yeni yıl için yeme-içme önerilerinizi bir blog yazısı olarak hazırlayıp, blog linkinizi iletişim bilgilerinizle birlikte bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

——————————————————————————

Etkinliğe Katılacak Bloggerlarımız:

http://www.sevgiyletarifler.com

http://denizinsarkisi.blogspot.com

http://nils-mum.blogspot.com

http://www.oyascuisine.com

http://www.intrustweeat.com

http://www.balyanaginhikayesi.com

http://www.dilekita.com/

http://aynereyegitsek.blogspot.com/

http://beklebizi.com/

http://mutfakvetatlar.blogspot.com/