Her ay farklı kategoride blog yazan bloggerlara yönelik  gerçekleştirdiğimiz #BumerangDeneyimGunleri ‘i bu kez İzmirli bloggerlarla buluşuyor.

Katılımcılar yazın keyfini ve adrenalini ünlü sörf şampiyonu Bora Kozanoğlu’yla yaşıyor!

Etkinlikte Seni Neler Bekliyor?

Bloggerlarımızla İzmir’de buluştuktan sonra Alaçatı’ya doğru yola çıkacağız. Alaçatı’da Bora Kozanoğlu ekibiyle birlikte kendi sörf okulunda bloggerlarımıza dalgalara karşı duymayı öğretecek. 2 saat sürecek sörf eğitiminden sonra bloggerlarımız artık hobilerine sörf yapmayı ekleyebilecek.

Etkinliğimiz boyunca ise Renault Captur bloggerla birlikte olacak. #hayatdediginbudur hashtagi ile paylaşım yapanlardan bir kişi ise Captur’la test sürüşünün keyfini çıkaracak.!

Bumerang Deneyim Günlerine Nasıl Katılabilirsin?

06 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşecek surf eğitimine katılmak istiyorsan Ege’ye dair yazdığın blog yazını bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine blog adın ve telefon numaran ile birlikte bize yolla. En yaratıcı içeriği bize gönderen 10 şanslı bloggerdan biri ol, sen de bizimle birlikte dalgaların tadını çıkar.

Hangi Konuda İçerik Göndermeliyim?

Göndereceğin yazılarda özgürsün! Ege mutfağı, kültür & sanat etkinlikleri ya da Ege’de yaşadığın bir tatil anını bizimle paylaşabilirsin.

İzmir’de buluşmak üzere…

İyi Bloglamalar!

———————————————————————————–

İşte etkinliğe katılacak şanslı bloggerlarımız:

http://wantthefashion.blogspot.com/

http://www.bilinmeyenrota.com/

http://zerrun.blogspot.com/

http://volkanyorulmaz.blogspot.com/

http://kendimyapdiydim.com/

http://www.karsiyakalife.com.tr/

http://gunluk.basakesin.net/

http://baharakinci.blogspot.com/

http://egedentarifler.blogspot.com/

http://kakaoluprofiterol.blogspot.com