PepsiCo ve Bumerang, blog yazarlarını ‘’İyi İçerik Kampı”nda ağırlamaya hazırlanıyor. 22 Şubat günü başlayacak kampa sosyal medya dünyasından ünlü isimler konuşmacı olarak katılıyor.

Ödüllü ve tanınmış bloggerların katılımı ile Abant’ta gerçekleşecek bu etkinlik, sertifikalı workshopları sıcak bir kamp havasında sunuyor.

“PepsiCo İyi İçerik Kampı”nda Yer Almak İster Misin?

Sunduğu workshoplar ve sıcak kamp atmosferi ile bloggerlara farklı bir deneyim sunacak olan “İyi İçerik Kampı”na katılmanın yolu  ise yine “iyi içerik”ten geçecek.

PepsiCo’nun yiyecek veya içecek markalarından en sevdiğini seçip, hayatındaki önemi ve yerini bloguna post ederek sen de şanslı 3 blogger arasına girebilirsin. Hikayenin gücünü postunda kullanacağın dikkat çekici görsel ve videolar ile daha da artırabilirsin.

** Hazırladığınız blog postunu linkiyle birlikte en geç 15 Şubat Cuma tarihine kadar bumerangnet@hurriyet.com.tr adresine göndermelisiniz.

** Sosyal medya paylaşımlarınızda #pepsicoiyiicerik hashtagini kullanabilirsiniz.

İyi İçerik Kampı Ne Zaman Gerçekleşecek?

“PepsiCo İyi İçerik Kampı” 22-24 Şubat tarihleri arasında  Büyük Abant Oteli’nde gerçekleşiyor.

Sertifikalı Eğitim

Şanslı bloggerlarımız, sosyal medya dünyasının önde gelen isimlerinin yer alacağı etkinliğin sonunda, katılım sertifikasının da sahibi olacak.