#BumerangDeneyimGunleri  farklı kategorilerde özgün içerik üreten blog yazarlarını yeni  deneyimlerle buluşturmaya devam ediyor. Son olarak Usla’da özel yeni yıl menüsü hazırlayan bloggerlarımız bu kez Singer ile kendi modalarını yaratacaklar. Blogger kendi elleri ile hazırladıkları tasarımları, etkinlik sonunda bir defile ile sunacak. Bloggerlarımız, başarılı televizyon programları ve workshopları ile tanınan İlknur Eşiz rehberliğinde  Singer’in yeni çıkan son teknoloji ile üretilen dikiş makineleri, dikiş seti ve yine Singer’in seçtiği kumaşlar eşliğinde bir tasarım yaratacak.

Workshopa Nasıl Katılabilirim?

Bu etkinliğe katılmak için, Bumerang’ın sosyal medya hesaplarından yapılacak yarışmalara katılıp, kazanacak 10 bloggerın arasına girmeniz gerekmektedir.

Sertifikanızı Almayı Unutmayın!

Şanslı Bumerang üyelerinin katılacağı bu etkinliğin sonunda, bloggerlarımız katılım sertifikası almaya da hak kazanacaklar.

 

Etkinlik Ne Zaman Gerçekleşecek?

22 Ocak Salı günü İstanbul / Küçükyalı’da gerçekleşecek etkinlik saatler 13.00’ü  gösterdiğinde başlayacak ve yaklaşık 5 saat sürecek.

 

———————————————————————————————————————————————————————————————————————————————

Singer’le birlikte gerçekleştirilen Bumerang Deneyim Günü’ne katılan bloggerlarımız ve yazılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

reyhanlahersey.blogspot.com

http://www.balkopugutasarim.com/

http://usengecsef.blogspot.com/

http://nimostylo.blogspot.com/