Twitter hesabımızdan başlattığımız #Bloggerolmakdemek hashtagi ile düşüncelerini paylaşan 20 üyemiz Bumerang’dan kitap kazandı. Blogger olmak demek onların için ne ifade ediyor merak ediyorsanız kazanan bloggerlarımızın tweetlerini aşağıda bulabilirsiniz.


İşte bu haftanın kitap kazanan şanslı bloggerları :

@uyusukhayaller: #bloggerolmakdemek; dünyanın en iyi yazarlarına, düşünürlerine kafa tutmaktır. Bir hayali, milyonlara aşılamaktır.

@attribb:  #bloggerolmakdemek final zamanın da bile post yazmak için notlarına hızlı hızlı çalışmak demek.

@Spaksu:
#bloggerolmakdemek sabırlı, iyi düşünceli, güzel dil kullanabilen, seviyeli, dürüst ve güncel olmak demek.

@kelimelerbenim: #bloggerolmakdemek yazacağın yazının içeriğini bir saat, başlığını bir gün düşünmek demektir

@HknCOLAK:
#bloggerolmakdemek Kendi sınırlarını çizdiğin dünyanda özgür olmak demektir.

@Levent_Aktas:
#bloggerolmakdemek gündemi ve teknolojiyi takip edip harmanlayarak kendi uğraşlarını büyük bir zevkle herkese duyurmak demektir.

@GezipGordum:
#bloggerolmakdemek eğitimin,iş yaşantın dışında çok farklı yönlerin ile insanların dikkatini çekip fikir danışılabilecek biri olmak demektir

@erdinckorkmaz: #bloggerolmakdemek sosyal medyanın gönüllü muhabiri olmak demektir. Erdinç bunu İstanbul’dan bildirdi.

@anilbasi: #bloggerolmakdemek şeritsiz, raysız, bulutsuz ve hatta bavulsuzken çıkabildiğin; baştan sona bir yolculuk demek.

 @OndaGordum: #bloggerolmakdemek sizi sinirlendiren yorumlar bırakılsa da onları sabırla yanıtlamak demektir .

@NeoEkonomi: #bloggerolmakdemek 21.Yüzyılda halk ozanı olmak demek.. Karacaoğlan Aşık Veysel, Yunus Emre gibi sesini duyurma çabası içinde olmak demek.

@aliarslan10: #bloggerolmakdemek sanal ortamda kendi dünyanı yaratmak demek.

@CemreNlbnt: #bloggerolmakdemek ajandalarda kalan yazılarımı özgürlüğüne kavuşturmak demek

@coastguardd: #bloggerolmakdemek #bumerangcıolmakdemektir

@Kultur_Mantari_ : #bloggerolmakdemek tanımadığın binlerce insanla duygularını paylaşmak, yazdıklarına değer verilip okunduğunda da mutlu olmaktır.

@Ayshenur7: #bloggerolmakdemek adlı hashtagi TT yapmak demek, #bloggerolmakdemekpaylaşmaktan,öğretmekten,ögrenmekten zevk almak demek

@KimdikiBuDeli: #bloggerolmakdemek Sosyal Medya’nın twitter ve facebooktan ibaret olmadığını, fotoğraf için tek adresin de instagram olmadığını bilmek demek

@modaduygusu: #bloggerolmakdemek herseyi fotograflamak, merakli gozlere aldirmadan fotograf cekilmek ve post yazarken muthis keyif almak demektir

‏@nrmnozat: #bloggerolmakdemek Bumerang tarafından desteklenmek demek.

@Gece__Yuruyusu: Gerekirse evde yiyecek kimse olmasa bile tarifleri ve fotoğraflarını paylaşabilmek adına pasta, börek, kek yapmak demek.

Kazanan üyelerimiz,  kitaplarınızı size  en kısa sürede ulaştırılabilmemiz için Twitter kullanıcı adınızı, adres ve iletişim bilgilerinizi bumerangnet@hurriyet.com.tr’ye göndermeleri gerekmektedir.

Eğer halen bizden bir hediye kazanamadıysanız,  Bumerang’dan sürpriz hediye ve kitap kazanmak için Facebook ve Twitter hesaplarımızda her hafta düzenlenen yarışmaları takipte kalın!