Sıcak Yaz Günlerine Özel Hediyelerimiz Üyelerimizi Bekliyor!Tatil molanız bizden!
Bumerang üyesi blog yazarları, kış ayları boyunca Babylon’da dünyaca ünlü grup ve sanatçıların konserlerinde eğlendi. Şimdi ise  Alacatı Aya Yorgi Plajı’nda deniz, kum ve güneşin tadını çıkarma vakti!

Sosyal medya hesaplarımızda her hafta düzenlenen yarışma ile üyelerimiz  bir arkadaşıyla birlikte tatilin tadını Babylon Aya Yorgi Plaj’da çıkarıyor!

Dijital Fotoğraf Makineleri ve Laptoplar Sizi Bekliyor!

Arkadaşlarınızla yaptığınızın tatili ölümsüzlereceğiniz dijital fotoğraf makineniz ya da yeni yazılarınızı yazacağınız laptoplar  Bumerang’ın sosyal medya hesaplarında sizi bekliyor!

İmzalı kitabınızı almayı unutmayın!
Yeni çıkan imzalı kitaplar her ay olduğu gibi bu ayda yine şanslı Bumerang üyelerinin oluyor. Bu ayın kitapları;

Elif Şafak |  Şemspare

haftalardır tüm kitap satış listelerinde ilk sıralarda yer alan, her romanıyla olay yaratan Elif Şafak’tan imzalı Şemspare şanslı Bumerang üyelerini bekliyor!
Kadın, yolculuk, edebiyat ve güncel konular üzerine yazılarının yer aldığı   altmışın üzerinde deneyeme illüstrasyonlar da yine M. K. Perker eşlik ediyor.

Bernhard Schlink | Yaz Yalanları

Sinemaya da uyarlanan Bernhard Schlink’in Yaz Yalanları’nda gerçeklik algısından geçmişin izlerine, günlük yalanlardan aile sırlarına kadar birçok insani konu ele alınıyor.
Kitapta hayat, öyküler aracılığıyla gerçek ve yalanlar ekseninde sorgulanıp, “yalanın ne olduğu”, “gerçeğin söylenenler mi yoksa yaşananlar mı olduğu” sorularına yanıt aranıyor. Ve bu tüm soruların cevaplarını bulmak okura bırakılıyor.

Uğurcan Ataoğlu | How Are You BOB?

Kalbe kafa tutan, beynin ilhama diz çöken bir aklın kitabı…
Kitabı okuyan ünlü isimlerin yorumları için linkimizi tıklayabilirsiniz.

Diğital fotoğraf makinesi, laptop, Babylon’dan plaj girişi ve Doğan kitaptan imzalı kitap kazanmak için tek yapmanız gereken Facebook ve Twitter hesabımızda düzenlenen yarışmalara katılmak.