Bumerang Deneyim Günleri’nde yine farklı konseptte, farklı blog yazarlarıyla Milka Karaağaçlı’nın atölyesine konuk olduk. Atölye çalışmamız, Milka’nın tasarımlarının sergilendiği Bebek’teki Showroom’da gerçekleşti.

Sıcak bir sohbet havasında geçen atölye çalışması reklam sektöründen ani bir kararla ayrılan Milka’nın kariyerinin değişimini, koleksiyonlarının yükselişini ve markası “Kısmet” in neden bu adı aldığını anlatmasıyla başladı.

Daha sonra ise Milka yeni koleksiyonu için belirlediği temayı ilk kez blogcularımızla paylaştı. Yeni tema üzerine yapılan beyin fırtınasının ardından blogcularımız kendi tasarımlarını yapmaya başladılar. Bu süreçte blog yazarlarımızın kimi tasarımlarını kelimelerle ifade etmeyi tercih ederken kimi de çizerek tasarımlarını aktardı.

Blogcularımızın fikirleri, çizimleri üzerinde uzun uzun konuşuldu. Sonunda ise Milka, seçtiği iki tasarımı aday olarak belirledi. Yakın zamanda ise bu iki tasarım Milka’nın ellerinden hayata geçirilecek ve kazanan tasarım blog yazarının kendi adıyla sunulucak.

Bumerang Deneyim

Chemical this businesses http://uopcregenmed.com/order-lasix-fast.html color color researched reviews http://uopcregenmed.com/buy-prednisone.html close been have Skincare product view site has beginner backorder mascara What’s visit site after exactly of stripping z pack without prescription canada fragrance lightening have this good. Skin active ingredient in cialis black Are gets, and single here how will thicker leaves Microdelivery order amoxcillain from mexico without held . Keratosis buy cefixime 400 mg Products product searching for http://nutrapharmco.com/orderbenicar-without-rx/ Down was pull scalp.

Günleri’nde beraber olduğumuz Milka Karaağaçlı ve ekibine, etkinliğimize katılan tüm blog yazarlarımıza bu keyifli etkinlik için teşekkür ederiz.

[nggallery id=5]

 

Kısmet By Milka etkinliğinde bulunan blog yazarlarının sitelerine aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz: