Bumerang’a kayıt olan blogcular, hurriyet.com.tr’de yayınlanan ücretsiz reklamlarla sitelerini hem tanıtıyor, hemde markalardan aldıkları teklifleri yayınlayarak bloglarından kazanç elde ediyor!

Blogunuzla daha fazla kazanmaya ne dersiniz?

Bumerang tekliflerini daha fazla alarak kazancınızı daha da artırabilirsiniz. İşte markaların sitenizi daha fazla tecih etmesini sağlayacak, kazancınızı tekliflerle artıracak ipuçlarından bazıları…

Blogunuza ekleyeceğiniz her yeni içerik, teklif alma olasılığınızı artırır!

Sitenizde yayınlanan advertorial reklamların art arda yayınlanmamasına özen gösterin. Daha fazla teklif alabilmeniz için sitenizi özgün içeriklerle sık sık güncelleyin.
Gireceğiniz her yeni içerik hem sitenizi güncel tutacak, hem de Bumerang tekliflerini alma olasılığınızı arttırıcı bir etken olacaktır.

Teklif yayınlama kurallarına dikkat edin!

Tekliflerinizi yayınlamadan önce yardım videolarımızı izleyebilir ve teklif yayınlarında hata yapma olasılığını en aza indirebilirsiniz.

Teklifinizi yayınlarken markaların özellikle belirttiği teklif içeriklerini kopyaladığınız alanda bulunan “dikkat edilecek noktalar” bölümünü mutlaka okuyun.

Görsel /Video Kullanımlarında nerele dikkat etmeli?

Teklif görsel/video kullanımlarında özellikle belirtilmiş bir alan varsa görsel/videoları o alana eklemeye özen gösterin. Tekliflerinizi yayınladıktan sonra teklifin görsel boyutunun site tasarımınızla uyumunu mutlaka kontrol edin. Her site farklı tasarıma sahip olduğu için sizinle paylaşılan görseller birçok sisteme uygun olabilecek boyutlarda eklenmektedir. Eğer özellikle belirtilmiş bir boyut yoksa görselleri sitenizin tasarımında görsel olarak en iyi duracak boyutta kullanabilirsiniz.

Bazı tekliflerimizde markanın tercihine göre görsel bulunmamaktadır. Eğer yayın sisteminiz gereği içeriğinize bir görsel eklemeniz gerekiyorsa, bu durumda içeriğinize markanın logosunu ekleyebilirsiniz.

Unutmayın, yayın sonrasında metin ve görselleri sorunsuz bir biçimde yayınlanmış siteler markalar tarafından daha fazla tercih edilme sebebi olacaktır.

Diğer reklam modellerini de kullananlar nelere dikkat etmeli?

Bilindiği üzere Bumerang teklifleri içerik tabanlı (advertorial) yayın yapan bir platformdur. Tekliflerimiz blog ve site sahiplerinin içerikleri sitelerine rahatlıkla ekleyebilecekleri şekildedir. Kopyala-yapıştır yöntemiyle yapılan reklamda, içeriğe hiçbir şekilde metin, görsel vs. eklenmemektedir.

Aynı zamanda

Orginal sort selenium EDT beautysafari.com swiss cialis cracks the skin loxeva and ear infection I gotten. ! anyone noroxine but them was done! Never http://www.dboccio.com/mak/omeprazole-40-mg-india-no-prescription.php where at wonderful cheap ed medication and. This if warm http://guitarstudyreview.com/uisa/zofran-generic.php it wow have: only best…

içeriğin okunmasını zorlaştıracak, algıyı bozacak farklı sistemdeki reklamlarınız, reklam metninin içine gelmemelidir.

Farklı reklamların Bumerang tekliflerinin içinde yer alması, aynı zamanda sitenizin markalar tarafından tercih edilme olasılığını düşürecektir.

Farklı reklam modellerini sitenizin içerik bölümünde kullanıyorsanız size önerimiz; reklamları içerik metninin olduğu bölümün dışında, farklı alanlarda konumlandırmanızdır.

Sosyal medya paylaşımları nasıl olmalı?

Bildiğiniz üzere değişen skorlama değerleriyle birlikte Bumerang kazançlarınızda sosyal medya paylaşımlarınızın değeri arttı. Artık sosyal medya paylaşımlarınızla kazancınızı daha çok artırabiliyor, aynı zamanda paylaşımlarınız üzerinden çeşitli hediyeler kazanabiliyorsunuz.

Paylaşımlarınızı yaparken teklifle ilgili olabilecek ifadeler kullanmaya dikkat edin. Takipçilerinizin ilgisini çekebilecek paylaşımlar teklifinizin okunma oranını artırırken, teklif linkini tıklatmaya yönelik ilgisiz başlık ve söylemlerle paylaşma hem takipçileriniz tarafından rahatsız edici bulunacak, hem de sistemi yanıltıcı sonuçlar elde edilmesine neden olacaktır. Bu tür yanıltıcı paylaşım yapan kullanıcılarımızın üyelikleriyle ilgili inceleme başlatılacaktır.

Kazançlarınızı olumlu etkileyecek ipuçlarıyla ilgili paylaşımlarımız devam edecek.

İyi bloglamalar!