Meraklı blog yazarları bir araya geliyor, etkinlikten etkinliğe koşuyor!

Farklı etkinlikleri deneyimleyebileceğiniz, yeni blogcularla tanışabileceğiniz bir çalışmayla karşınızdayız.

Peki Bumerang Deneyim Günleri’nde neler olacak?

Bumerang üyelerine özel gerçekleştirilecek Bumerang Deneyim Günleri’nde  blogların kendi ilgi alanlarına yönelik etkinlikler düzenlenecek. Blogcular  yeni çıkmış bir otomobilin test sürüşüne katılabilecek,  yeni bir ürünün ilk deneyimini tadabilecek, defile heyecanını hazırlık aşamasıyla birlikte yaşayabilecek, yazarlarla birebir sohbet etme imkanı bulabilecek.

Blogcular Bumerang Deneyim Günleri’yle her etkinlikte farklı bir deneyimi, konunun ustalarıyla farklı mekan ve blog ekibiyle birlikte yapabilecek, keyifli saatler geçirebilecek.


Bumerang Deneyim Günü’nün ilk konsepti ise  daha çok yeme-içme üzerine blog yazan blogcularımıza özel olarak oluşturulan, Uzakdoğu mutfağının en gözde adresi Sushico’da gerçekleşecek “Mutfak Günleri”  olacak.
Sushico’nun Nişantaşı şubesinde 4 Mart Pazar günü gerçekleşecek etkinliğe Bumerang’a üye olan 12 blogcu katılım gösterebilecek.

Mutfak günlerinde blogcular Uzak Doğu mutfağının ünlü yemeği sushi yapmayı öğrenecek, kendi yaptıkları sushileri tadacak.

Farklı marka ve etkinliklerle devam edecek deneyim günleri tüm Bumerang üyelerine açık olup,  etkinliklere katılım sosyal medya hesaplarımızdan gerçekleşecek yarışmalarla katılımı mümkün olacak.

Heyecanını yaşadığımız bu yeni projemiz tüm hızıyla yeni marka ve etkinliklerle sürecek…

Siz de yeni deneyimlere açıksanız sosyal medya hesaplarımızda gerçekleşecek yarışmalarımıza katılmayı unutmayın!

—————————————————————————————-

Sushico’da Workshop Kazananlar Belli Oldu!

  • http://ondagordum.com
  • http://www.mustesnaisler.com
  • http://anneeligibireyhan.blogspot.com
  • http://versettofashion.blogspot.com
  • http://lezzetlibiseyler.blogspot.com
  • http://handeledim.com

Kendilerini tebrik ederiz!