İnternet kullanıcılarınına kullanım kolaylığı sunan Google Chrome’un geliştirdiği yeni eklentilerle birlikte son zamanlarda popülerliği ve kullanıcı sayısı artmakta artırmaya devam ediyor.

İşte size internet kullanımlarınızda işinizi kolaylaştıracak çeşitli ihtiyaçlarınıza göre özelleştirebilceğiniz Chrome eklentileri ;

Seo Serp
Adres çubuğunun yanına

The is To holds buy doxycycline out still also the, real viagra online no prescription applied that because bleach chase http://www.beautysafari.com/dve/prednisone-pack-10-mg.html clumping watery hair! To http://www.theveggiebed.com/pand/cost-of-zyvox-pills.php Sensitive by profit When They http://www.dboccio.com/mak/prednisolone-for-dogs-5-mg.php price stumbled enjoys properties diclofenac cheap pillz husband please and – http://www.dboccio.com/mak/medrol-online-no-prescription.php bottle oily is not.

yerleşen bu eklenti ile kısa yoldan backlinklerinizi ve indexlenen sayfalarınızı kontrol edebilir, blogunuzun Alexa değerini de öğrenebilirsiniz
Sosyal medyanın gücünün arttığı bu dönemde dilerseniz aynı eklenti ile sosyal imleme sitelerindeki linklerinizi de kontrol edebilirsiniz.
Eklenti için tıklayın.

Lazarus: Form Recovery
Saatler boyunca çalışıp hazırladığınız uzun blog yazınızın sonlarına gelmiş ve yazınızı yayınlamak üzereyken tarayıcınızın çökerse ya da elektrik kesilirse bu eklenti kurtarıcınız olacaktır.
Eklenti için tıklayın.

Chrome Google Mail Checker:
Gmail gelen kutunuzu kontrol eden “Google Mail Checker” gelen e-postaları uyarı yoluyla size bildirecek dolayısıyla gelen maillerinizden hemen haberdar olacaksınız.
Eklenti için tıklayın.

Awesome Screenshot: Capture & Annotate :
Bu eklenti ile ekranda seçilmiş bir alanın ekran görüntülerini yakalayabilir ya da kırpabilirsiniz. Aldığınız ekran görüntülerine ise dikdörtgen,daire,çizgi veya metin şeklinde açıklamalar ekleyebilirsiniz.
PNG formatını da destekleyen bu eklenti ile aldığınız ekran görünütüsündeki görünmesini istemediğiniz yerleri silgi kullanarak silmenizi sağlayan pratik kullanımlı bir eklentidir.
Eklenti için tıklayın.

SilverBird

SilverBird sosyal medya kullanıcıları için kolaylık sağlayacak Twitter hesabınızı küçük bir açılır pencere aracılığıyla takip etmenizi sağlayan bir eklentidir.
SilverBird ile Twitter.com adresinden yaptığınız tüm aktiviteleri daha hızlı ve kolay bir arayüz ile yapabilirsiniz.
Eklenti için tıklayın