Sosyal medya hesaplarımızı takip eden Bumerang üyeleri Kasım ayında da hem Babylon’nun en güzel etkinliklerine özel davetiye hem de Doğan Kitaptan imzalı kitaplar kazanmaya  devam edecek…

01 Kasım – Hells/Bells A Tribute to AC/DC + Rock Party
Hells Bells, İngiltere’deki en başarılı tribute grubu olarak tanınan grup çığlık dolu vokalleri, etkileyici bass’ları ve eşsiz davul gösterileriyle canlı performanslarında ortalığı yıkıyorlar. Son dönemde çeşitli ülkelerde performans gösteren efsane grup AC/DC’nin bitmek bilmeyen enerjisini ve unutulmaz hitlerini Babylon sahnesine taşıyacak.

12 Kasım – Mouse T.
1998 yılında ona şöhretin kapılarını açan ‘Horny’ parçası ile dans listelerini altüst eden Mousse T 12 Kasım akşamı müzikseverlerin kesinlikle kaçırmak istemeyeceği eğlenceli ve seksi bir DJ set için Babylon’da!

17 Kasım – Melis Danişmend
Uzun yıllar üçnoktabir ile müzik yapan ve grubun dağılmasının ardından solo albüm çalışmalarına başlayan Melis Danişmend Babylon’da gerçekleşecek bir konserle izleyenleri müziğe doyuracak.

21 Kasım – Neyse Albüm Lansmanı
Hayatı birlikte yaşayan ve oluşturdukları özgür üretim ortamında kısa sürede iyi işler çıkaran Neyse, gerçeklik üzerine kurdukları duygu ve düşünceleri ilk kez Babylon sahnesinde gün yüzüne çıkarıyor! Babajim stüdyolarından çıkardıkları ilk albümlerinden parçalar ile 21 Kasım Pazartesi günü gerçekleşecek Neyse’nin Babylon lansman konseri müzik dünyanıza gönülrahatlığıyla alacağınız bi grubun başlangıç hikâyesi olacak!

22 Kasım – Aklan Akdağ
Özge Fışkın’ın “Kalbinden Vursun” parçasının bestecisi de olarak da ismini duyuran sanatçı, romantik parçaları ve etkileyici şarkı sözleriyle Kalan Müzik’in gözde sanatçısı Aklan Akdağ, 22 Kasım akşamı Babylon’da!

23 Kasım – Guillemots @ Babylon
İlk albümleri Through the Windowpane ile 2006′da müzik piyasasına giriş yapan bu sene Nisan ayında çıkarttıkları üçüncü albümleri Walk the River ile epey başarılı bir albüme daha imza atan grubu dinlemek için can atıyoruz. Solist Fyfe Dangerfield’ın müthiş vokali ve duygu yüklü şarkılarla, sezonun en heyecan verici konserlerinden biri olacak.

24 Kasım- Queen Tribute with Cingi
Queen klasiklerine olan başarılı yorumu ile öne çıkan Cingi, 24 Kasım’da Freddie Mercury’nin 20. ölüm yıl dönümüne özel bir performans için Babylon sahnesine konuk oluyor. Cingi ve grubu geceye “Mr. Badguy”, “The Great Pretender” ve The Champion” ile başlayacak ve yine Queen klasiklerinden oluşan hatta Queen’in şimdiye kadar canlı olarak söylemediği çok özel parçaları da içinde barındıran 25 parçalık dolu dolu bir playlist ile tüm Queenseverler Babylon’da toplanacak

Ayrıca  her ay olduğu gibi bu ay da Doğan kitaptan imzalı kitaplar Bumerang üyelerini bekliyor!
Bu ay üyelerimize özel kampanyalarda Umberto Eco’nun “Prag Mezarlığı” kitabı, Ender Saraç’in imzalı  “ilaç gibi yemekler” ve Erdil Yaşaroğlu’nun “Sosyal Hayvan” kitabı Bumerang üyelerinin olacak…

İmzalı kitap ve Babylon etkinliklerine davetiyeler kazanmak için Facebook, Twitter  hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın!