Sosyal medya reklam platformu Bumads’i 23 Kasım Çarşamba akşamı Hilton Convention Center’da düzenlenen gecede önemli markalar ve reklam dünyasına yön veren ajanslar ile buluşturduk.

Kreatif ajanslardan, medya planlama ve satınalma ajanslarına, dijital ajanslardan son yılların yükselen trendi sosyal medya ajanslarına kadar reklam dünyasına yön veren isimlerin bir araya geldiği gecede Hürriyet İnternet Grubu’nun yeni sosyal medya reklam platformu Bumads ilk kez sahneye çıktı.

Heyecanla beklenen Bumerang Ödülleri, Bumads Gecesi’ne damgasını vurdu!

Hürriyet Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın da katıldığı gecede nitelikli blog ve seçkin web sitesi ağı Bumerang ödülleri sahiplerini buldu.
Bumads Gecesi’nde birinci olan blog ve web sitesi sahipleri ödüllerine kavuşurken, 6 kategoride finale kalan blog yazarları ise özel bir plaket ile onurlandırıldı.

İşte Bumerang Ödüllerinin Kategori Birincileri;

En Tarz Blog

En Çalışkan Blog

En Sosyal Blog

En Bilge Forum

En İyi Yerel Site

Jüri Özel Ödülü
http://www.businessonair.net ile Ertuğ Fıratlı

Bumerang Ödül Töreni’nin ardından sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve en başından beri jüri koltuğunda blog yazarlarına destek veren Bedük ise muhteşem performansıyla Bumads Gecesi katılımcılarına unutulmayacak anlar yaşattı.

Hürriyet İnternet ve Bilgi Teknolojileri Grup Başkanı Ahmet Dalman, Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar, Wanda Digital’den İsmail Özdemir ve  Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyelerinden Yüce Zerey’in konuşmalarından kesitlerin de yer aldığı Bumads gecesinden görüntüleri videomuzdan izleyebilirsiniz.