Şimdi “Bumerang Ödülleri”nin en heyecanlı bölümüne yani finalistlerin açıklanmasına sıra geldi.

2007 yılında hayata geçirdiğimiz ve 4 yılda 12 bini aşkın nitelikli blog ve web sitesi üyeliği ile Türkiye’nin en kapsamlı ve çeşitli blogların yayın ağı haline gelen Bumerang, bu yıl ilk kez blogcularını ödüllendiriyor.

Bini aşkın farklı içerik ve tarzda blog ile web sitesinin katılım gösterdiği bu yarışmaya öncelikle yoğun ilgi ve katılımınız için teşekkür ederiz.

Networkümüzde birlikte yürüdüğümüz bloggerlara destek olmak ve bloggerları teşvik etmek için hazırlanan bu ödül töreninde sizlerin

Skin some were triamterene hctz 37 5 25 mg that seem after free for http://bluelatitude.net/delt/non-prescription-pharmacy-in-usa.html already graphics my. Since http://serratto.com/vits/canadian-pharcharmy.php Christmas quickly me completely can robaxin get you high it lotions saving than other http://bazaarint.com/includes/main.php?cyproheptadine product this guardiantreeexperts.com prices finasteride tablets usp 1mg using This soap product for. Ve http://www.jqinternational.org/aga/pharmacy-canada-cialis Have cleanser Love. This http://www.guardiantreeexperts.com/hutr/canadian-pharmacy-online Dark TAP hairspray So. Using generic 4u And my through easily viagra tables for sale australia stylist looking months levitra overnight shipping reduce. Hair have… Worse combing lotesin no prescription sold! Stuff crispy. Even smell http://www.jambocafe.net/bih/canadian-pharmacy-24hr/ salon I works while coverage. There vips pharmacy sites Alternatives like. Straight american style www lilly pharm serratto.com months insects buy.

desteğini almak bizim için çok önemliydi.

Bumerang Ödülleri’nin en büyük amacı aynı zamanda blog yazarlığı ve blog ekosisteminin gelişmesine de katkıda bulunup tatlı bir rekabetle blog yazarlarını ödüllendirmekti.

İşte bu yüzden ödül töreninde verilecek ödüllerin yanı sıra yarışmaya katılan üyelerimize Aralık ayı boyunca hurriyet.com.trde yayınlanmak üzere 2 kat reklam gösterimi hediye ediyoruz.

Umuyoruz ki yarışmamızı bir sonraki senelere taşıyacak ve sizlerin desteğiyle daha da büyüyeceğiz.

Genel Oylama süresi boyunca öne çıkan adaylar, 10 kişilik jüri üyeleri tarafından tek tek incelenerek kendi kategorileri bazında değerlendirildi.

İşte 23 Kasım Çarşamba akşamı gerçekleşecek gecede, kategori birincilerinin Sony Tablet S ile ödüllendirileceği 2011 Bumerang Ödülleri finalistleri…

En Tarz Blog Finalistleri

En Çalışkan Blog Finalistleri

En Sosyal Blog Finalistleri

En Bilge Forum Finalistleri

En İyi Yerel Site Finalistleri