Bumerang Üyelerini Ödüllendiriyor!

2007 yılından günümüze kadar blog ve web site sahiplerini destekleyen Türkiyenin ilk ve tek network projesi olan Bumerang, en iyilerini ödüllendiriyor!

Bumerang üyeleri şu ana kadar hurriyet.com.tr’den kazandığı ücretsiz tanıtımlar ile site trafiklerini artırdı, sitelerine hem ziyaretçi hem de yeni okuyucular çekti. Son olarak birkaç aydır Dünyaca ünlü sponsor markalardan teklif alan Bumerang üyeleri yayınladıkları içeriklerle para kazanmaya başladı. Şimdi ise Bumerang,  üyelerini medya ve internet dünyasının önde gelen isimlerinin jüri üyesi olduğu bir törenle ödüllendiriyor!

Bumerang üyelerinin toplam 5 kategoride ödül alacağı yarışmanın katılım şartları ve kazananlara verilecek büyük sürpriz ödüller çok yakında duyurulacak!

Başvuruların bumerang.hurriyet.com.tr ‘de yapılacağı yarışmaya kullanıcılar seçecekleri 1 kategoriden başvuru yapabilecekler.

Halk oylaması ve jüri değerlendirmeleriyle belirlenecek olan Bumerang ödül töreni  ve başvuru detayları çok yakında bumhaber.hurriyet.com.tr sitesinden sizinle paylaşılacaktır.

Sizde Blogunuza / web sitenize güveniyorsanız,  Bumerang ödüllerini kaçırmayın!