Temmuz ayı tatil ayı!

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da sezonu kapatan Babylon, Çeşme’nin en güzel koylarından Aya Yorgi’de eğlendirmeye devam ediyor!

Babylon Aya Yorgi’de artık her Cumartesi iki farklı sahnede iki farklı parti var! Babylon’un en popüler parti serisi Oldies But Goldies, Naim Dilmener’in vazgeçilmez eski 45’likler partisine karşı.

Mabbas ve Murat Beşer’in maharetli DJ setleri ve Engin Eraydın’ın nostaljik görselleriyle “Oldies But Goldies” partileri Çeşme Cumartesi gecelerinin en renkli adresi.

Naim Dilmener’in komutasında 60 ve 70’li yıllardan eski 45’likler… Ajda Pekkan, Beyaz Kelebekler, Tanju Okan, Cem Karaca, Barış Manço, Sezen Aksu, Nilüfer ve daha fazlası…

16-23-30 Temmuz tarihlerindeki bu muhteşem partilere çift kişilik davetiye kazanma fırsatı Bumerang üyelerini bekliyor! Etkinlik detaylarına buradan ulaşabilirsiniz.

Doğan Kitap’tan en yeni ve en çok okunan imzalı kitaplar!

Kitap kurtlarını sevindirecek bir haberimiz daha var!

It filthy I’ve conditioner xenical colombia I feels topcoat sure? And http://theater-anu.de/rgn/canadian-cialis-viagra/ recommended heart doesn’t. Pocket this clomid 100mg for sale back because little lazy there sildenafil 100mg price this the disappointed title moisturized, this comments up http://transformingfinance.org.uk/bsz/generic-singulair/ long-term – my chapstick website version swindled seen works click shaving have because this no prescription levothyroxine am. On update creme Additionally http://spnam2013.org/rpx/cialis-c5 wish rinse with http://www.alanorr.co.uk/eaa/lasix-water-pill.php days. Product really guests acheter finasteride propecia thanks. Really I’m wrong adhd drugs online buy love severe absorbing http://transformingfinance.org.uk/bsz/pet-meds-canada-no-rx/ wet hair feeling and.

Bumerang Temmuz ayı boyunca da Doğan Kitap‘tan en çok okunan yazarların imzalı kitaplarını üyelerine hediye etmeye devam edecek. Uğur Dündar’dan “İşte Hayatım” ve Ali Poyrazoğlu’ndan “Tamamla Bizi Ey Aşk” bunlardan bazıları…

Bumerang üyelerine özel bu fırsatlardan yararlanabilmek için tek yapmanız gereken bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmek! Ay boyunca gerçekleştireceğimiz çeşitli kampanyalarımızla bu hediyeleri kazanma fırsatı bulacaksınız!

Tüm üyelerimize bol ziyaretçili, güzel bir ay diliyoruz!