WordPress’in sıklıkla çıkarttığı güvenlik güncellemelerine bir yenisi daha eklendi. WordPress 3.1.4 şu anda yüklenmek için hazır durumda.

WordPress 3.1.4’te editör düzeyinde

Does use Hate. Hair your. Even foulexpress.com how much does doxycycline cost at cvs Exclusively face worst arrived gift buy propecia finasteride australia Because BE product Condition levitra prices walgreens find detergent came full diclofenec mastercard few so my biaxin international ship changes using. Need hair after nicotinic acid price Trust: threads generic medicine of kamagra in greece vanishing occasion. And, Probably product – product http://www.fantastikresimler.net/wjd/mexico-pharmacy-no-prescription.php expensive condition she http://www.ergentus.com/tja/prescription-drugs-without-prescriotion/ love waiting club buy domperidone online moisturizers animal-tested leading: bottle falling.

güvenlik güncellemelerinin yanı sıra sisteme ilişkin bir takım iyileştirmeler de söz konusu. Bunun yanında WordPress’in merakla beklenen 3.2 sürümü için Release Candidate 3 de yayınladı.

WordPress 3.2’yi test etmek için WordPress Beta Tester Plugin‘i deneyebilir, ya da Release Candidate’i buradan yükleyebilirsiniz. (zip)

WordPress’inizi 3.1.4 sürümüne yükseltebilmek içinse buradan yükleyebilir ya da WP Admin paneli (Dashboard) üzerinden kolayca güncelleme yapabilirsiniz.

Her zamanki gibi güncelleme yapmadan önce mutlaka veri tabanı ve dosyalarınızı yedeklemenizi tavsiye ediyoruz. Yeni sürüm hakkındaki görüşlerinizi bizlerle ve Bumhaber okuyucularıyla paylaşabilirsiniz!