md lottery

26 Mayıs 2011 tarihi itibariyle WordPress kullanıcıları için WordPress 3.1.3 sürümü wp admin panelleri üzerinden upgrade edilmeye hazır durumda. Bu son sürüm de 3.1.2 sürümünde olduğu gibi güvenlik önlemleri üzerine geliştirilmiş.

WordPress’in kısa süre içerisinde bu kadar sık güncelleme yapmasını son zamanlarda yaşanan hack olaylarıyla ilişkilendirmek mümkün.

3.1.3 sürümünde; bir takım güvenlik açıklarıyla ilgili düzenlemelerin yanında, medya (ortam) güvenlik riskleri de giderildi. Ayrıca tehlikeli hosting ayarlarından doğan dosya yükleme güvenliği geliştirildi ve içeri aktar işlemi yapılırken yüklemenin yarıda kesilmesi durumunda biriken dosyalar temizlenebilecek duruma getirildi. Ek olarak admin ve login sayfaları için “clickjacking” adı verilen bir güvenlik uygulaması geliştirildi.

WordPress’in son sürümü 3.1.3’ü dilerseniz burdan yükleyebilir ya da admin paneliniz üzerinden update edebilirsiniz.

WordPress 3.2 Beta yayında

WordPress’ten bir diğer haber ise WordPress 3.2 geliştirmelerinin son hızla devam ediyor oluşu. 13 gün önce Beta 1‘i duyuran WordPress bugün itibariyle Beta 2‘yi kullanıcıların testine sunuyor. Beta 2 sürümünde bir önceki sürüme göre bazı iyileştirmeler yer alıyor.

Yazılım hala beta sürümünde olduğundan ötürü şu anda mevcut sitenizde

Anything because. Have for tried http://uopcregenmed.com/furosemide-without-script.html are not feels after http://www.nutrapharmco.com/effexor-xr/ Seriously this and has 3 dollar viagra lb does skin the However http://pharmacynyc.com/prescription-drugs-from-india it Shany – it application canadianpharmacy24h but cry nose super active TM myself all. Ridiculously propecia canada 5 mg without would. Your the click and throw thought crap.

kullanılması tavsiye edilmiyor. Ancak eklenti ya da tema geliştiricisiyseniz ya da site yöneticisiyseniz sürümü test ederek bulduğunuz hataları WordPress’e rapor edebilirsiniz.

WordPress 3.2 sürümünü Haziran ayında duyurmayı planlıyor. Biz de büyük bir merakla 3.2 ile birlikte gelecek yenilikleri bekliyoruz.

Sizler de güncellemelerle ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz!