Bumerang üyeleri!

Bir türlü ısınmayan, yağmurlu havalara inat Babylon Mayıs Festivali‘yle baharı kendiniz getirmeye ne dersiniz? Bumerang Mayıs ayı boyunca da üyelerini bir çok konsere gönderecek ve sürpriz hediyeler vermeye devam edecek. Merak ediyorsunuz değil mi?

İşte Mayıs ayında Bumerang üyelerini bekleyen sürprizler!

BPitch Control Label Night // Ellen Allien (dj set) We Love (live) – 13 MAYIS CUMA – 23:00

Babylon, Berlin şehrinin alametifarikası sayılan kendine has elektro akımının en önemli isimlerinden, ikonik plak şirketi B Pitch Control’ün kurucusu Ellen Allien ve We Love’ı Goethe-Institut İstanbul işbirliğiyle ağırlamaya hazırlanıyor. BPitch Control gecesinde Berlin’in taklit edilemez o tarzını DJ seti ile Babylon’a taşıyacak olan Ellen Allien performansı öncesinde plak şirketinin yeni yeteneklerinden İtalyan ikili “We Love” çizgi dışı canlı performanslarıyla Babylon sahnesinde olacak. Deneysel elektronik müzik ekseninde kendilerine has bir canlı performans sergileyecek We Love ikilisi sonrası usta DJ Ellen Allien ile BPitch Control plak şirketinin Berlin’den gelen serin rüzgârları 13 Mayıs Cuma gecesi Babylon’da esecek. Etkinlik detayları için tıklayın.

Radyo Babylon presents:The Walkmen & Twin Shadow – 18 MAYIS ÇARŞAMBA – 21:30

New York’un 2000’lere ait indie rock akımının en köklü temsilcilerinden The Walkmen, 18 Mayıs’ta ilk defa Türkiye’de! The Walkmen, birçok eleştirmen tarafından U2 ve The Cure gibi efsanevi grupların geçmişine benzetilen müzik geçmişleri ve kendine has tarzlarıyla aynı dönemde çıkan birbirinin benzeri diğer indie rock oluşumlarından çok farklı bir grup.

Son zamanların alternatif müzik camiasında yükselen yepyeni bir isim Twin Shadow, The Walkmen konseri öncesi Babylon sahnesinde! 2011 senesi içinde yurtdışındaki birçok festivalde sahne alacak Twin Shadow, yeni müzik takipçileri için Babylon’da, geçmiş ile geleceği buluşturan bir performans sergilemeye hazırlanıyor. Etkinlik detayları için tıklayın.

Oldies But Goldies – 20 MAYIS CUMA – 22:00

Geçmişte kalan günlerin enerjisini yeniden bedeninizde hissedeceğiniz Oldies But Goldies’le; Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran gibi hiç eskimeyen isimler ve unutulmayan şarkıları Murat Beşer ve Mabbas’ın maharetli DJ setleri ve Engin Eraydın’ın etkileyici görselleriyle yeniden hayat buluyor. Babylon programının vazgeçilmezi, tüm zamanların en eğlenceli partisi Oldies But Goldies için hazırlanın! Etkinlik detayları için tıklayın.

CANDAŞ/CİNGİ/RUACAN performs Queen & The Originals – 21 MAYIS CUMARTESİ – 23:00

Türk Rock sahnesine güçlü sesi ve güzel şarkılarıyla giriş yapan CANDAŞ/CİNGİ/RUACAN performs Queen and The Originals’ adını taşıyan, Queen parçaları yorumladıkları özel bir performans ile, 21 Mayıs gecesi Babylon sahnesinde… Etkinlik detayları için tıklayın.

01.00 Rock’n Dark Party hosted by Mabbas

Bumerang üyeleri Mayıs ayı boyunca tüm bu konserlere katılabilmek için davetiye kazanma fırsatı bulacak. Ayrıca ay boyunca sosyal medya hesaplarımız üzerinden gerçekleşecek yarışmalarımızla Bumerang kullanıcılarına özel hediye kitaplar kazanacak ve daha bir çok sürprizle karşılaşacaksınız! Tek yapmanız gereken bizi takip etmek. (FacebookTwitterFriendfeed) Şimdiden eğlence dolu bir ay dileriz!