Herkese merhaba!

Bumerang Nisan ayında da üyelerini birbirinden güzel etkinliklere göndermeye ve sürpriz hediyeler kazandırmaya devam edecek. Baharın gelişini iyiden iyiye hissetmeye başladığımız bugünlerde Babylon’da gerçekleşecek bu eğlenceli konser ve partilere katılmaya hazır mısınız?

İşte Nisan ayında Bumerang üyelerini bekleyen sürprizler!

NADA – 5 NİSAN

İlk albümleri ‘’Oda’’’yı Mart ayında yayınlayan, masalsı müzikleriyle dikkat çeken Nada, Babylon’daki ilk konserini 5 Nisan Salı akşamı vermeye hazırlanıyor. Türkiye’nin son dönem alternatif müziğinin taze kanları Nada ve Fuji Kureta performanslarından sonra elektro/dans ikilisi Fecr-i Ati Babylon’da geceyi devam ettirecek. Etkinlik detayları için tıklayın.

BÜYÜK EV ABLUKADA – 8 NİSAN

İstanbul alternatif müzik sahnesinin en gizemli gruplarından Büyük Ev Ablukada Babylon’daki ikinci konserini vermeye hazırlanıyor. Birçok klişeyi reddeden, henüz hiç bir albüm yayınlamayan buna rağmen aykırı duruşları ve sağlam müzikleri ve performanslarıyla bir şehir efsanesi şeklinde hayran kitlesi günden güne artan Büyük Ev Ablukada tam kadrosuyla 8 Nisan Cuma gecesi için sürprizlerle dolu bir performans için Babylon sahnesinde! Etkinlik detayları için tıklayın.

TÜRK-İŞ FUNK! PARTİSİ – 15 NİSAN

1972’de Çanakkale’de doğan Murat Meriç kendini bildi bileli müzikle ve plaklarla iç içe. Küçük yaşta plak dinleyerek başladığı “müzik çalışmaları”, Türk-iş Funk projesinin temel taşlarından. Çalınacak şarkılar ortamın ruh haline göre seçiliyor ve bu yüzden kendinizi Mustafa Özkent’in “Dolama”sından Füsun Önal’ın “Oh Olsun”una, Vitamin’in “Törkiş Kovboylar”ından Neşet Ertaş’ın “Fidayda”sına zıplarken bulabilirsiniz . “Feza çağının çılgın eğlencesi” Türk-İş Funk partisi 15 Nisan gecesi, BaBa ZuLa konserinin ardından Babylon’da! Etkinlik detayları için tıklayın.

EDDIE PALMIERI – 21 NİSAN

9 Grammy sahibi, Porto Rikolu ünlü caz piyanisti ve Salsa ustası Eddie Palmieri, ateşli bir konser vermek üzere bir kez daha Babylon’da! Etkinlik detayları için tıklayın.

OLDIES BUT GOLDIES – 23 NİSAN

Geçmişte kalan günlerin enerjisini yeniden bedeninizde hissedeceğiniz Oldies But Goldies’le; Depeche Mode, The Cure, Madonna, A-Ha, Chic, Duran Duran, Snap, Cyndi Lauper, ABBA, Donna Summer, James Brown, Nena, Culture Club, U2, Blondie, The Smiths, Wham!, Frankie Goes To Hollywood, Michael Jackson ve The Clash gibi hiç eskimeyen isimler ve unutulmayan şarkıları Murat Beşer ve Mabbas’ın maharetli DJ setleri ve Engin Eraydın’ın etkileyici görselleriyle yeniden hayat buluyor. Babylon programının vazgeçilmezi, tüm zamanların en eğlenceli partisi Oldies But Goldies için hazırlanın! Etkinlik detayları için tıklayın.

Bumerang Nisan ayı boyunca tüm bu konserlere 2’şer çift olmak üzere toplam 20 adet davetiye verecek. Ayrıca ay boyunca sosyal medya üzerinden gerçekleşecek yarışmalarımızla bir çok sürpriz hediye kazanma şansı bulacaksınız! Tek yapmanız gereken bizi takip etmek. Şimdiden eğlence dolu bir ay dileriz!