Türkiye’nin açılış sayfası hurriyet.com.tr, modern bir anlayışla tasarlanan yepyeni yüzü ile karşınızda!

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitesi hurriyet.com.tr, dijital yayıncılık alanında daha kaliteli hizmet ve daha iyi bir kullanım deneyimi sunmak için tasarımını yeniledi. Yeni yüzüyle hurriyet.com.tr, okuyucularına daha iyi keşif yapma imkanı tanıyor. Ana ve alt sayfalarda yapılan tasarım değişiklikleriyle daha modern bir arayüze kavuşan sitede navigasyon menülerinde de yenilemeler yapıldı.

Portaldaki kaliteli görsellerle desteklenmiş haberler, okuyuculara çok daha fazla keyif veriyor. Her biri kendi kategorisinde etkili ve büyük bir site trafiğine sahip olan alt kanalların (Spor, Kelebek, Planet, Ekonet, Webtv, Kültür – Sanat)  üst menüde belirginleştirilmesi artık bu alanlara çok daha rahat erişme kolaylığı sağlıyor. Bununla beraber reklamverenler için ise çok daha ilgi çekici reklam alanları yaratıldı.

Hurriyet.com.tr ana sayfası ve alt sayfaların yenilenmesi Bumerang kullanıcıları için de oldukça sevindirici bir haber.

Bumerang reklamlarının görüntülendiği haber detay sayfalarını incelediğinizde artık reklamların haberlerin hemen altında çok daha görünür bir yerde konumlandığını göreceksiniz.

Ayrıca hurriyet.com.tr ana sayfasında yer alan Bumerang, Yazarkafe ve Hürlist alanları hem büyüyerek hem de görsel açıdan desteklenerek daha dikkat çekici bir hale geldi. Hurriyet.com.tr’de yapılan bu değişiklik sayesinde Bumerang üyelerinin trafiklerinin de olumlu yönde etkileneceğini söyleyebiliriz.

Peki sizler yeni hurriyet.com.tr tasarımı hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz!