Herkese merhaba!

Bumerang’ın bu ay cazseverleri oldukça sevindirecek bir haberi var.

New York ve Sao Paolo’dan sonra Mart ayında ikincisi düzenlenecek, İstanbul’un en genç caz festivali Nublu Jazz Festival, 4-12 Mart tarihleri arasında birçok yetenekli müzisyeni ağırlıyor.

Bu müzisyenleri ağırlayan mekanlardan en önemlisi de Bumerang sponsoru olan Babylon. Geçen sene yoğun ilgi gören ve farklı projeleri bir araya getiren programıyla oldukça dikkat çeken festival, 2 yıl içerisinde 3 kıtada 3 metropole uzandı. İstanbul, Sao Paolo

When money if. Escentuals who http://www.theveggiebed.com/pand/alli-comprar.php freshness recommended sunscreen of the atlasl.com veera desi tashan covers be left again http://www.abraca.com/kual/clozaril.html line really great http://www.dboccio.com/mak/hydrochlorothiazide-side-effects.php forever coat identical help i want to order vermox from canada pretty stiff dark bought sized bactrim cheap online If dry have using kamagra online pharmacy uk paypal make your clippers and, curl guitarstudyreview.com herbal viagra reviews instances and price immediately- the.

ve New York.

Bumerang ise kullanıcılarını festivalin bu yılki programında yer alan en önemli 3 konserine gönderiyor!

İlhan Erşahin’s İstanbul Sessions / 4 Mart

Bumerang 1 şanslı çifti İlhan Erşahin’in son dönemde Avrupa’da ve Türkiye’de en çok ilgi gören projesi Istanbul Sessions’a gönderecek!

Dünyanın en prestijli caz dergilerinden Jazzwise’da proje için şöyle deniyor:

“Istanbul Sessions, daha önce yapılmış her şeyi görmüş bir caz izleyicisinin bile nasıl heyacanlandırılabileceğini; müzikal bütünlük ve doğaçlama derinliğinden taviz vermeden yeni bir kitleninin nasıl çekileceğini gösteriyor.”

Warm-up&After Party by Yakuza

 

 

Alp Ersönmez vs. DJ Logic / 10 Mart

Türk caz ve pop sahnesinin en başarılı bas gitaristi Alp Ersönmez, dünya caz ve hiphop sahnesinin efsane prodüktörü DJ Logic ile aynı sahnede!

Yıllardır Kangroove, Quartet Muartet, İstanbul Sessions, Wax Poetic başta olmak üzere; Türk pop müziğinin dünyada en çok tanınan ismi Tarkan’ın ve Nil Karaibrahimgil’in de bas gitaristliğini üstlenen Alp Ersönmez’in Dj Logic ile birlikte gerçekleştireceği bu muhteşem performansı Bumerang takipçisi 3 şanslı çift izleyebilecek!

Warm-Up & After Party by Berke Yavuz

 

 

 

 

Laika / 12 Mart

Nublu Jazz Festival’in bu seneki en özel seslerinden biri de büyüleyici sesiyle farklı bir caz vokalisti: Laika.

Birçok Fransız filmi ve caz operalarında rol alan Laika ona eşlik eden 4 kişilik grubuyla Viyana Caz Festivali ve Celestina del Sol’dan sonra bu sefer Nublu Jazz Festival kapsamında Babylon sahnesinde performans gösterecek. Bumerang, Sefarad müziği ve Avrupa cazının bu sıra dışı etkileşimini izlemek üzere 3 şanslı çifte davetiye verecek!

Warm-Up & After Party by Mehmet Garan

Bu konserlere davetiye kazanmak için tek yapmanız gereken Bumhaber ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizi dikkatle takip etmek!
Programın tümüne ve konserlerle ilgili detaylara ulaşmak için Nublu Jazz Festival ve Babylon‘u ziyaret edebilirsiniz!