Herkese Merhaba!

Bumerang yepyeni ara yüzü ve bir çok yenilikle karşınızda!

Hurriyet.com.tr ve Hürriyet Gazetesi, Bumerang ile bağımsız internet yayıncılarına benzersiz bir destek verme taahhüdünde bulunuyor.

Bumerang özellikle bloglar, yerel haber siteleri ve forumlar gibi orjinal ve faydalı içerikler üreten siteleri hedefleyen bir hizmet. Büyük emekler vererek hazırladığınız web sitenizin daha fazla kişi tarafından mı ziyaret edilmesini istiyorsunuz? Yazılarınızın yeteri kadar okunmamasından mı şikayet ediyorsunuz?

Bumerang sayesinde sitenizi daha geniş kitlelere duyurarak bilinirliğini arttıracak, yazılarınızı binlerce kişiye ulaştırabileceksiniz. Ayrıca zaman içerisinde arama motorlarında üst sıralarda yer aldığınızı fark edeceksiniz, böylece sitenize daha kolay erişilebilecek.

Çok yakında yeni Bumerang’da üyelerimize özel kazançlı teklifler de olacak. Hürriyet’in iş Ortakları ile birlikte sunacağı teklifler sayesinde kimi zaman indirimli ürün ve hizmetlere, kimi zaman da kazanç fırsatlarına ulaşabileceksiniz. Bu konunun detayları çok yakında burada açıklanacak.

Şimdi sizi Anasayfamızdan tüm Bumerang ayrıcalıklarını keşfetmeye davet ediyoruz. Eğer bir web siteniz varsa, ve katılım şartlarını sağlıyorsanız Bumerang üyesi olmak için hemen başvurabilirsiniz.

Ayrıca lütfen tüm yorum ve önerilerinizi iletişim formunu kullanarak bizimle paylaşın. Görüşleriniz bizim için çok önemli. Hürriyet sizden gelen yorumlarla Bumerang’ı daha da geliştirerek, bağımsız yayıncılara verdiği desteği arttırmaya devam edecek.

Unutmayın:  Bumerang ile hep birlikte kazanacağız!