Herkese Merhaba,
Bumerang’ın geçtiğimiz hafta yayına giren yeni sürümü ile birlikte bazı önemli değişiklikler yapıldı.
Buna göre Yazarkafe’ye içerik ekleme işlemleri yalnızca Bumerang sitesinden gerçekleştirilecek. Ayrıca, artık Bumerang’da Bronz, Altın ve Platin olmak üzere üç üyelik tipi bulunuyor. (Tüm üyelikler tamamen ücretsiz olmaya devam ediyor.)
Yeni Bumerang’da yalnızca Platin üyeler Yazarkafe’ye içerik gönderebilecekler. Editörlerimiz Platin siteleri seçerken bir sitenin faydalı ve özgün içerikler barındırması, güncellenme sıklığı, tasarımsal çekiciliği gibi faktörleri göz önünde bulundurmaktadırlar.
Bu uygulama ile Yazarkafe okuyucularına daha kaliteli ve güncel içerikler sunmayı hedefledik. Ayda 500 bini aşkın ziyaretçisi ile üyelerimize önemli miktarda trafik sağlayan Yazarkafe, artık zengin içeriğe sahip üyelerimizi daha da fazla okuyucuyla buluşturacak.
Altın ve Bronz üyelerimiz ise editörlerimiz tarafından yapılan düzenli incelemelerle bir üst üyelik tipine yükseltilebilecek.
Gerekli şartları sağladığınızı düşünüyorsanız, üyelik tipinizin yeniden değerlendirilmesi için site ayarlarınızı güncelleyerek üyeliğe tekrar başvurabilirsiniz.
Her türlü sorularınız için öncelikle Sıkça Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edebilir, diğer soru ve önerileriniz için iletişim formunu kullanarak bize ulaşabilirsiniz.
Sizlere daha iyi bir Bumerang sunma çalışmalarımız aralıksız devam ediyor…